SIA OSIS    T.+371 29133350
e-pasts: osiskoki@gmail.com


TOPSKoka karkasa konstrukciju mājas, pirts 

              sienu apdare - guļbūves izskatā!


Konstruktīvi vienkārši un ekonomiski – ietaupi!

Ar 2000.gadu sākās intensīva guļbūves māju celtniecība.
Guļbūves vienmēr radījušas pievilcību ar stūru fasādes elementu savdabīgu veidojumu, kura konstrukcijas izmaksā dārgi. Kā alternatīva guļbūves izskatam apdarē tiek pielietots apdares dēlis vai blokhauss. Bez stūru un fasādes elementiem tas rada nepabeiktības sajūtu.

Sia Osis ir izstrādājis tehnoloģiju, kā saglabāt guļbūves izskatu, vienlaicīgi samazinot celtniecības izmaksas. Tas ir koka karkasa konstrukciju veidojums ar guļbūves fasādes apdari, karkasa konstrukciju siltināšanai pielietojot ekovati. Izmantojot vienkāršu tehnoloģiju, iegūstam guļbūves izskata ēku, kura labi iekļaujas jebkurā ainavā.

Esam ietaupījuši!

Salīdzinot materiālu patēriņu guļbūves mājas karkasa izmēram 10x8m (80m²). Ēkas 1.stāva karkasam ar vienu starpsienu un pārseguma veidojumu būs vajadzīgs ap 27m³ gatavās produkcijas rūpnieciski ražotu guļbaļķu (frēzēts 170x170 vai guļbūves cilindrēts 22cm).
Koka karkasa guļbūves apdares variantā nepieciešams ap 9m³  materiālu + 18m³  ekovates siltinājuma.

Kāpēc ekovate?

Tā izgatavota no koksnes celulozes. Pasargā ēku no koka konstrukciju pūšanas procesa. Tajā neiemitinās grauzēji un kaitēkļi. Ekonomiska. Siltināšana bez tehniskām šuvēm.
Elpojošs materiāls, kas telpā nodrošina ideālu mikroklimatu. Laba skaņas izolācija. Ugunsdrošs. 

Šāds konstrukcijas kopums rada stabilitāti, izturību, pārliecību, ka esam īstā koksnes mājā ar guļbūves fasādes veidojumu. Tīrs ekoloģisks produkts.

Priekšrocības salīdzinot ar guļbūvi.

Materiāls žāvēts. Vieglas konstrukcijas. Ātrs būvniecības cikls. Dzīvojamām mājām nav vajadzīga papildus siltinājuma konstrukcija. Nenotiek guļbaļķu ēkām raksturīgās nosēšanās problēmas. Ērta inženiertīklu montāža.
Iegūstam līdz 20% zemākas izmaksas kā guļbūves ēkai.

Nav gudri samaksāt par daudz  - gudri ir pareizi izdarīt!TOPS: Dažādu konstrukciju mājas, vasaras mājas, pirts

              sienu apdare - guļbūves izskatā!

Piedāvājam renovēt Jūsu mājas fasādi (ķieģeļu, apmetuma u.c. veidu fasādes)

izveidojot  guļbūves imitācijas apdari.

Papildus, pēc vajadzības, veicam māju siltināšanu.